VZOD door naar de halve finale NHB beker.
Op zondag 15 januari 2012 werd de kwartfinale verschoten om de NHB beker bij doele VZOD te Zeelst.
Na het tegenvallende resultaat van de vorige ronde werd door het team van VZOD Volkel beslist om voor een andere samenstelling te kiezen.
Nieuwkomers bij VZOD Maikel van den Bogaart en José Bruntink werden opgesteld i.p.v. Hans Nooijen en Hans van Lieshout.
Zes sterke sporters zijn nodig bij dit kampioenschap omdat alle 6 de scores gelden voor het totaal.
Met een redelijke eerste ronde van 273 punten in de eerste set van 5 pijlen kwam langzaam het team op gang en kreeg vertrouwen in de samenstelling en wedstrijd.
274 punten in de tweede set gaf al aan dat er meer in zat en toen in de 3e set 282 punten werd geschoten stond VZOD op de tweede plaats.
Na de vierde set met 275 punten stond VZOD bovenaan in de ranking en het was een kwestie van goed presteren in de laatste set om dit vast te kunnen houden.
Winnen was vandaag niet belangrijk maar minimaal bij de beste vier clubs horen was de doelstelling. De tussenstand gaf voldoende rust in het team en schoot in de laatste set nog 274 punten bij elkaar.
Dit was voldoende voor een uiteindelijke 2e plaats maar ruim voldoende om door te mogen gaan naar de halve finale, op zondag 11 maart zal deze wedstrijd verschoten worden, waar is nog niet bekend.
Persoonlijke scores VZOD
| Maikel vd Bogaart | 227 |
| Stef Hermens | 222 |
| Maarten van Haren | 231 |
| Davy Peters | 228 |
| Hennie vd Bogaart | 242 |
| José Bruntink | 228 |
Einduitslag totaal 3e ronden NHB
| Doele Willem 3 Boekel |
1381 |
| VZOD Volkel | 1378 |
| De Vriendenkring 1897 Schaijk | 1368 |
| De Vrolijke Schutters Rosmalen | 1363 |
| Constantia Drunen | 1348 |
| VZOD Zeelst |
1324
|
| De Heerlijkheid Amerzoden |
1290
|
| St Jozef Doelen Mierlo | 1273 |
| < Vorige | Verder > |
|---|